енергоефективні школи

Прокачуйся в Energyschool - вигравай планшет!

Хочеш планшет? Ізі, цього року це дійсно шара! Перемогти може кожен і діючий учасник проєкту, і той, хто тільки починає свій шлях у супер команді Energyschool! 

Терміни конкурсу: 16 листопада 2020 р. – 16 березня 2021 р. 

Все, що потрібно для щастя тут, якщо ще не з нами - клікай реєстрація, вже в команді? Тоді став лайк під постом з описом розіграшу у Facebook або/та Instagram, у коментарях тегни мінімум двох друзів і поділися новиною в сторі або роби репост з активною відміткою @EnEfSchools або/та @energyschool.dtek ;)

Донт белів, що така легкотня?!

Уважно читай і запам’ятовуй!

Взяти участь може кожен, діючий учасник курсів “Основи енергопостачання та енергозбереження” або “Абетка з основ житлово-комунального управління”. І початківець, який зареєструється у проєкті.

Обов'язково вподобай нашу сторінку у Facebook чи Instagram.

Зроби репост новини у Facebook або поділись гуд ньюз в сторі Instagram iз активною відміткою @energyschool.dtek.

Тегни мінімум 2 приятелів у коментарях під постом з описом конкурсу у Facebook або Instagram

От і все, дійсно просто, правда?

А лаккі переможців, які отримають супер-планшети, визначимо у прямому ефірі соціальних мереж до 31 березня 2021 року з використанням сервісу random.org.. Так-так, тобі не показалось, переможців буде декілька!!! 

Важливо! Здобути планшет можуть лише зареєстровані учасники, які на момент завершення конкурсу матимуть рейтинг не менше 500 балів за обраним навчальним курсом, а вікова категорія учасників повинна відповідати вимогам курсів (6-8 клас «Основи енергопостачання та енергозбереження» та 9-11 клас «Абетка з основ житлово-комунального управління»). Ми це чекінимо! 

Компанія ДТЕК надійна, завжди підтримує енергоефективних ініціаторів! Ще й дарує бомбезні призи! Не зволікай і перемагай! Гуд лак)