енергоефективні школи

Ми із превеликим задоволенням продовжуємо рубрику оновлених енергоефективних едвайсів і чекаємо на фідбек у сімейному конкурсі «Зберігаймо ресурси вдома»!

Хеллоу енерджайзери! Локдаун вихідного дня чи повний локдаун - нас не зупинить ніщо! Ми із превеликим задоволенням продовжуємо рубрику оновлених енергоефективних едвайсів і чекаємо на фідбек у сімейному конкурсі «Зберігаймо ресурси вдома»! 

На вулиці холодно, а вдома батареї теплі та ще електричні опалювальні прилади можна ввімкнути. Тільки про безпеку не забувай, бо твоє життя має бути не тільки комфортним, а насамперед безпечним. Ми підкажемо, як треба! А тим часом найенергоефективніший конкурс триває, і ми чекаємо на твої звіти, бо подарунків, як знаєш, багато не буває, а тут ще й природа подякує за збережені ресурси! 

ДТЕК - надійна компанія, завжди підтримує талановиту й ініціативну молодь! Так класно прокачуватися в темі енергозбереження,  економити, і ще й подарунки за це отримувати. Та не прості, а дуже класні! Ми любимо балувати наших чудових учасників! Все, що потрібно для участі тут

Тож нумо перемагати!