енергоефективні школи

Ділимося фотовідгуками цього разу від "Щастинського професійного ліцею"

Свята тільки наближаються, а дехто вже щасливий, бо мріям допомогли здійснитися, екодію здійснили! Ми ініціативу підтримали, екологічні контейнери надіслали, інформаційні листівки надрукували, як просили, бо хто як не ми?! Тепер щасливі, фотовідгуками ділимося, цього разу від "Щастинського професійного ліцею"!

Команда екомолодців встановила на території навчального закладу спеціальні урни для роздільного збору сміття (пластику, скла, батарейок тощо), розмістили банер «Екопункт здачі батарейок», провели і продовжують вести екологічні заходи для мешканців Щастинської ОТГ із демонстрацією прийомів сортування та переробки сміття. Створили інформаційний стенд з екологічної тематики! Всім колективом згуртувалися і екологічно діють. А ще Щастинський ліцей є учасником проєкту Energyschool, пишаємося своїми ековолонтерами!

Компанія ДТЕК надійна, завжди підтримує талановиту молодь. І твою ініціативу підтримаємо! Будь креативним, думай про природу та не забувай, що зареєстрованим учасникам проєкту окремий респект.