енергоефективні школи

Анкетування завершено, тож саме час для оголошення його результатів

Анкетування завершено, розіграш проведено, а презенти вже в дорозі до своїх лакі піпл, тож саме час для оголошення його результатів.  

По-перше, дякуємо всім учасникам  -  тепер ми більше знаємо про свої сильні та слабкі сторони, тож маємо над чим працювати далі аби наш із вами спільний Energyschool став кращим.

По-друге, тепер ми переконані, що йдемо правильним шляхом, адже переважній більшості з вас подобається навчатися у проєкті (94%), при цьому 99% вважають його корисним та актуальним. Та ви не просто навчаєтесь, ділитеся здобутою інформацією з батьками та родичами (85% учасників), а ще й готові порекомендувати його друзям (91%).

Звичайно ж ви звикли здобувати знання з наставниками, тому логічно, що надає перевагу навчанню «з учителем» більшість 72% з вас, тоді як навчання у самостійному форматі дається дещо складніше (28%).

Та ми завжди прагнули не тільки давати знання, а насамперед змінити поведінку у користуванні енергоресурсами і таки досягли бажаної мети, адже 76% хлопців та дівчат тепер вміють берегти енергію, а 91% впровадили відповідні заходи у своїх домівках.

І наші конкурси вам теж заходять «на ура», недарма ж 62% із вас беруть у них участь.

А якщо хочете знати більше, то переходьте за посиланням, тут усі деталі.

З прийдешніми святами та чекайте на нові змагання, активності та презенти!