енергоефективні школи

Так-так, цього року у Energyschool нові досягнення

Задумайся на секундочку, у нашій командi однодумців вже аж 540 000 учнів, вчителів і батьків по всій країні, які не тільки навчаються енергоефективності, а й разом покращують життя на планеті. У 2020 р.  ми провели ряд цікавих ЕКО конкурсів та активностей, які звісно матимуть продовження 2021-го року.

Активності розраховані не лише на учасників проєкту, а й на все населення України, що приносить суттєвий освітній та екологічний ефект. Доказом цьому є статистичні дані, які ми опублікуємо вже наступного року. А поки скажемо тільки, що серед конкурсів найбільш популярними є:

  1. «Зелена ініціатива». За 2020-2021 н. р. висаджено 815 дерев, а за період існування проєкту цей показник сягнув 19 тисяч дерев, що дозволило скоротити викиди СО2 на 1 927 т/рік.
  2. «Зберігаймо ресурси вдома». 17 українських сімей вже поділилися результатами впроваджених у власній оселі енергоефективних заходів. Їх економія електричної енергії становить 1749 кВт∙год електричної енергії, 702 куб.м природного газу, коштів від скорочення споживання енергетичних ресурсів - 8905 грн.
  3. «Еко-дія». Лише за три місяці ми отримали 124 заявки, а кількість активних ековолонтерів сягнула позначки 3 000 осіб та продовжує невпинно зростати. Вже зараз учасники підвищують ефективність поводження з твердими побутовими відходами, використання вторинної сировини, поліпшують екологічну ситуацію у своїх регіонах, знижують витрати палива на вивезення відходів та зменшують викиди парникових газів.

Ви вже в курсі, що проміжні переможці конкурсу «Екодія» отримали від проєкту допомогу у вигляді екологічних контейнерів для сортування сміття, у розробці та тиражуванні інформаційних листівок щодо вторинної переробки і сортування відходів для подальшого поширення серед громадян? Серед підтриманих ініціатив – договір та забезпечення відправки аж 90  кг використаних батарейок на утилізацію до заводу в Румунії.

Ну і як же тут не згадати про наших особливих ЕКОактивістів – міжрегіональні класи, які об’єдналися у круті команди із учнів шкіл західних та східних областей. Цього року для них був проведений екологічний марафон – серія конкурсів на найкращий екослоган, найкреативнішу еколистівку, наші guys будували годівнички для птахів із вживаних та непотрібних побутових речей.

Як і всі попередні роки, ми виховуємо нью дженерейшн та підтримуємо енерго-екологічні ініціативи «знизу», від простих свідомих громадян, не лише інформаційно-навчальною діяльністю, а і допомогаємо у придбанні необхідних матеріальних складових для успішної реалізації таких заходів.

Дуже дякуємо всім-всім еко-активістам та не зупиняємося, ініціюємо та втілюємо екологічні задуми, природа подякує, а кращим ми допоможемо у новому 2021 році! Приєднуйтеся до нашої дрім тім і буде вам щастя. Слідкуйте за новинами, далі буде цікавіше, на вас чекає невеличка сенсація від якої ми самі трохи в шоці.