енергоефективні школи

Увага! Проміжні результати конкурсу "Зберігаймо ресурси вдома"

Енергоефективні поради врахували, звіти вчасно надіслали, ресурси цінні зберігали, тому стали переможцями:

Олексій Макаренко 

Родина вирішила заощаджувати  електроенергію і першим кроком стала ​заміна лампочок на світлодіодні. Обсяг інвестицій становив ​233.3 грн, при цьому економія електричної енергії сягнула 205 кВт∙год/рік, а заощадження коштів від зменшення споживання енергетичних ресурсів складає ​344.4 грн/рік.

Олександра Якубович

Сім’я ​встановила  зарадіаторні екрани, що призвело до економії природного газу, а саме ​30 куб.м/рік і зменшення викидів СО2. 

Людмила Ветошко Людмила

Заміна електричного лічильника на двозонний дала сім’ї можливість економити до ​464.4 грн/рік. 

Анастасія Ласкава

Сім’я ​замінила лампочки на світлодіодні, при цьому заощаджує до ​1065.12 грн/рік, а економія електричної енергії складає ​634 кВт∙год/рік! Ще й встановлення зарадіаторних екранів призвело до заощадження не тільки коштів, а і природного газу й зменшення викидів СО2. Та і на цьому не зупинилася ця енергоефективна родина, вікна замінили, тепер економія природного газу становить 540 куб.м/рік. Заощадження коштів від зменшення споживання енергетичних ресурсів сягає ​4590 грн/рік, а зменшення викидів CO2 -1.08 т/рік.

Інна Погорєлова

Встановлення сім’єю аераторних насадок на душ та змішувачі призвело до зменшення викидів CO2 та економії води до майже 3 куб.м/рік.

Ірина Швець 

Заміна родиною освітлення на енергозберігаюче дала можливість зберігати електричної енергії 258 кВт∙год, 

зменшити викиди CO2 та заощадити фінанси!

Дякуємо всім учасникам за

реалізовані заходи і пишаємося чудовими результатами! Всі переможці, як ми і обіцяли отримають цінні призи, бо компанія ДТЕК надійна і завжди підтримує активну талановиту молодь!

Наголошуємо! Для оцінювання робіт і вибору переможців, необхідними є фото поруч із приладом/реалізованим заходом та прикріплені чеки.

Будь-ласка, уважно читайте положення та умови конкурсу.

Долучитися до заходів з енергозбереження ніколи не пізно! 

 

Бажаємо успіхів і перемоги кожному!