Конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія»!

Погодьтеся, усе завжди починається з мрій, а потім вже дій. Тому наш конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія» Ні, ні, умови ми не змінюємо, просто тепер хочемо втілювати екологічні мрії разом з вами.

Все в силі! Гранти до 15000 грн! Вже цікаво? Ми знаємо, що для  повноцінного здійснення ваших суспільно важливих мрій завжди чогось не вистачає! Прагнення у всіх, звісно різні, але классно ж, якщо вони з користю для природи і Землі! Ваші дії можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття з місць загального користування - парків. скверів, дитячих та спортивних майданчиків тощо,  очищення водойм, вторинне використання речей із досягненням соціального ефекту, ресурсо- та енергозбереження в інтересах широкого загалу... 

Ми ЗА таку ініціативу, якщо ви:

  • Опишите ідею або захід, де конкретно та реалістично пояснені деталі екологічної суспільно важливої  ініціативи та проблеми, які потрібно вирішити. 
  • Внесете свою частку для втілення задуму або заходу в життя (можна у негрошовому вигляді - роботами / інвентарем / обладнанням).
  • Візуалізуєте вже наявні результати. Обов'язковими є фото та/або відео із власним внеском.
  • Наша допомога у негрошовому вигляді може становити до 15000 грн. Ми оплатимо матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження замислу.

Ось заповніть заявку

Обов'язково прикріпіть фото або відео підтвердження ініціативи! 

Тут усі деталі

Конкурсна комісія проєкту, а саме представники ДТЕК та Інституту місцевого розвитку, прийме рішення щодо кращих ініціатив, переможців буде декілька. Головними критеріями вибору будуть:

1) соціальний ефект суспільно важливої ініціативи; 

2) кількість учасників;

3) кількість поданих заявок!

Чим більше ініціаторів, тим краще! Компанія ДТЕК надійна! Завжди сапортить талановиту молодь і піклується про енергонезалежне та здорове майбутнє України! Тож із радістю підтримаємо ваші екологічні та енергоефективні стартапи морально і матеріально! Час діяти!