Вже стартує другий етап конкурсу проєктних пропозицій

Увага! Чудова новина;) Не встигли і око прищурити, а вже стартує другий етап конкурсу проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності, впровадження відновлюваних та альтернативних джерел енергії, поліпшення комфорту й заощадження теплоти у закладі освіти. 

Захід триватиме з 10 вересня по 10 грудня 2021 р. 

Шарль Луї Монтеск'є наголошував, - «Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи.» А здобувати знання в комфортних умовах приємніше, з нашою підтримкою це ще й стане реальним. Призерів визначимо у двох номінаціях: «Лідер енергоефективності» та «Найкращі освітні технології». Грантова допомога становитиме до 150 000 грн, для призера у першій номінації та до 30 000 грн, отримають переможці другої, відповідно. Так, вам не показалось, переможців 2 номінації буде декілька;) 

Шанс на грошову підтримку буде у кожного, і в учасників першого етапу та у новачків, для цього необхідні бажання і трохи старань: 

Зареєструйте заклад освіти у нашому проєкті http://energyschool.org.ua. 

Оберіть освітній курс на 2021/2022 навчальний рік та заповніть онлайн-форму

Змонтуйте відеопрезентацію проєктної пропозиції. Тут слід проявити креативність і наочно продемонструвати, як поліпшити комфорт перебування у закладі освіти. 

Підготуйте та надішліть на email: konkurs@mdi.org.ua заявку з описом основної ідеї вашої проєктної пропозиції та готову відеопрезентацію. 

Опрацюйте матеріали навчального вебінару та візьміть участь у ZOOM-конференції, під час якої технічний експерт проєкту ДТЕК надасть консультації щодо висвітлених у матеріалах вебінару питань (дати конференцій будуть оголошені на сайті проєку). 

Детальніше про умови участі та критерії оцінювання робіт написано тут

*Вимоги до оформлення проєктної пропозиції надані у додатках А та Б до відповідного положення. 

Увага! Додаток Б містить приклади ідей та змісту конкурсних пропозицій, будь ласка, уважно читайте умови, подібні до ініціатив, котрі підтримали у першому етапі, у другому фінансуватися не будуть. 

Залучивши учнів до розробки проєктних пропозицій, ви зможете не тільки скоротити споживання енергоресурсів, а й поліпшити параметри мікроклімату, комфорт у приміщеннях закладів освіти, активізувати дослідницьку діяльність й заощадити тепло. 

Компанія ДТЕК надійна, піклується про майбутнє України та підтримує ініціативну молодь морально і матеріально. Долучайтеся!